Język polski English  
 

lang =1 cat = 187 art_id= galeria =

Dziś Czwartek, 21 stycznia 2021 r.
Imieniny Agnieszkii 
 
Strona Główna->GALERIE->Muzea i Wystawy Militarne->Giełda Kolekcjonerska w ModlinieModlin 22.01.2006 Galeria Hiny cz.1 - "Przygotowania"
W galeri tej możecie obejrzeć zdjęcia z giedy kolekcjonerskiej w Modlinie, a przede wszystkim fotki z przygotowań do I Ogólnopolskich Ćwiczeń Grup Rekonstrukcyjnych przeprowadzonych w warunkach zimowych. Mróz był siarczysty - ponad 20 stopni - miesiąc styczeń - czyli czas, w którym w 1943 roku pod Stalingradem rozbite zostały niemieckie oddziały feldmarszałka Paulusa. W takich " okolicznoścach przyrody" nie sposób było nie pokusić się o przypomnienie sobie Stalingradzkich walk. Ćwiczenia miały na celu wypracowanie metod i taktyki współdziałania kilku grup rekonstrukcyjnych, które nigdy wcześniej ze sobą nie współpracowały.
Modlin 22.01.2006 Galeria Hiny cz.2 - "Walka"
W tej galerii możecie obejrzeć zdjęcia z "pola bitwy". Zdjęcia zostały wykonane w trakcie I Ćwiczeń Grup Rekonstrukcyjnych przeprowadzonych w nawiązaniu do tematu "Stalingrad - styczeń 1943". Manewry odbyły się w Twierdzy Modlin. Zdjęcia nie są ułożone chronologicznie , ale miłośnicy tematu bezbłędnie rozpoznają jakie fazy "walki" są na nich prezentowane. Autorką zdjęc jest "Hina"
Modlin 22.01.2006 Galeria Hiny cz.3 - ekspozycja muzealna
Zapraszamy do obejrzenia fotek z sal muzealnych w Twierdzy Modlin. Ekspozycja miała charakter "czasowy" i prezentowała uzbrojenie oraz wyposarzenie stron walczących pod Stalingradem. Nie zabrakło również "wykopow" z Modlina. Wszystkie eksponaty poczodziły z ze zbiorów prywatnych. Zdjęcia zrobiła i udostępniła "Hina" 
Modlin 22.01.2006 Galeria Krzśka "bez ksywy" cz.1
W galerii prezentujemy zdjęcia Krzyśka. Na Fotkach możecie obejrzerć to co działo się w Modlinie w niedzielę
Modlin 22.01.2006 Zdjęcia nedesłane przez SRH "Marienburg"
Autorem zdjęć jest Przemysław Nacewicz z SRH "Marienburg"