Język polski English  
 

lang =1 cat = 133 art_id= galeria =

Dziś Poniedziałek, 24 czerwca 2024 r.
Imieniny Jana i Danuty 
 
Strona Główna->MILITARNI.PL->RAKKASANS

           

           

                   

 


 

Odtwarzamy Kompanię C, 3 Batalionu, 187 Pułku Piechoty, 101 Dywizji Powietrzno - Desantowej, Armii USA, z okresu wojny w Wietnamie. Skupiamy się na latach 1967 - 1969.

 


 

 

1 sierpnia 2010

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które wykonaliśmy podczas Zlotu Grup Rekonstrukcji Historycznej "Strefa Militarna" w dniach 6-12 lipca 2010 roku w Gostyniu. Całość materiału podzieliliśmy na 5 różnych galerii:

1) "326th Medical Battalion" -> LINK

2) "Impreza w bunkrze" -> LINK

3) "Życie w FSB Pope - pod ziemią" -> LINK

4) "Budowa i rozbiórka bunkra" -> LINK

5) "Życie w FSB Pope - na powierzchni" -> LINK

 

1 kwietnia 2010

To nie jest żart, to jest prawda!

W dniu dzisiejszym Grupa Rekonstrukcji Historycznej Recon 29 zakończyła swoją działalność, w jej miejsce powstało Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej RAKKASANS, które będzie kultywowało tradycje GRH Recon29, jednocześnie dodając i wyznaczając nowe standardy i realizując kolejne przedsięwięcia.

 

24 stycznia 2010

Właśnie pojawiła się na naszej stronie galeria ze zdjęciami z prezentacji GRH na Moto Weteran Bazar 2010. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej dioramy.

GALERIA

24 grudnia 2009

Składamy najserdeczniejsze życzenia spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń w nadchodzącym 2010 roku.

 

 

5 września 2009

Najnowsza galeria z rekonstrukcji jest już gotowa!! Tym razem spędziliśmy dwa dni w lesie, z których powstała galeria "Around FSB Pope in III CTZ, 1968".

Zapraszamy do obejrzenia: LINK

26 lipca 2009

Zapraszamy do obejrzenia naszej najnowszej galerii. One day in 'Camp Eagle' with Charlie Company - zdjęcia zrealizowaliśmy podczas wystawy grup rekonstrukcji hisorycznej w Gostyniu.

LINK

28 czerwca 2009

Zapraszamy do obejrzenia naszej najnowszej galerii. Operacja 'Strong Blow', okolice wioski A Luoi w Dolinie A Shau, grudzień 1968 roku.

KLIK

 

19 maja 2009

Dzisiaj udostępniamy kolejny materiał telewizyjny na nasz temat. Tym razem są to sceny, które kręciliśmy na użytek stacji TVN do programu 'Magazynek', emitowanego na kanale Discovery Historia TVN. Z uwagi na to, że ten odcinek nie został jeszcze wyemitowany, możemy pokazać Wam jedynie te sceny, w których my występujemy. Ta wersja nagrania jest jeszcze przed syncho i masteringiem dźwięku. Materiał dzięki uprzejmości Producentów TVN i Discovery.

 

18 maja 2009

Udostępniamy materiał z wywiadu na temat naszej grupy, jaki przeprowadził z nami Jurek Owsiak dla programu 'Kim jestem?', który emitowany jest w telewizji O-TV. Materiał dostępny dzięki uprzejmości producentów z O-TV i Mrówka Cała.

część 1:

 Kim_jestem01

część 2:

  Kim_jestem02 

 

6 maja 2009

Wszystkich zainteresowanch tematyką wojny w Wietnamie oraz rekstrukcją zachęcamy do współpracy z naszą grupą. Pomożemy, wskażemy i doradzimy jak zacząć i jak kontynuować.

KLIKNIJ W PONIŻSZY BANER

 

6 maja 2009

Już niedłgo będzie gotowa obszerna relacja z naszego wyjazdu do Wietnamu. Prosimy zatem, abyście uzbroili się jeszcze w chwilę ciepliwości ... przebranie ok 10.000 zdjęć zajmuje nam chwilkę czasu :)

 

12 marca 2009

Jeszcze 4 dni i jedziemy do Wietnamu! Ostatnie przygotoania trwają i powoli mają się już ku końcowi. Poniżej logo tegorocznego wyjzdu.

Jednocześnie zapraszamy na nasz blog, na ktrym na bierząco będzemy informowali co się z nami dzieje w tym odlgłym kraju - wystarczy kliknąć na logo.

 

 

27 stycznia 2009

"Rakkasans 2009" trailer na rok 2009 ... mamy nadzieję, że się Wam spodoba.

 

27 stycznia 2009

W związku z naszym tegorocznym wyjazdem do Wietnamu, podobnie jak dwa lata temu, podczas pobytu w USA, uruchomiliśmy już blog grupy, na którym będziecie mogli na bierząco śledzić nasze poczynania i nasze przygody w Wietnamie.

Zapraszamy do odwiedzania adresu:

www.rakkasans.blog.onet.pl

 

 

4 stycznia 2009

W dziale fotogaleria pojawiła się foto-relacja z Dnia Weterana 2008 połączonego z rekonstrukcją Nowego Roku 1969. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!!

KLIK 

 

24 grudnia 2008

Naszym rodzinom, przyjaciołom, koleżankom i kolegom
, znajomym i sympatykom grupy, na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, miłej, rodzinnej atmosfery oraz chwili odetchnięcia od zgiełku codziennego dnia.

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

CHUNG MUNG GIANG SINH !!!

Członkowie GRH RECON 29

 

 

19 listopada 2008

Zapraszamy do obejrzenia ZDJĘĆ z planu filmowego dla programu telewizji OTV, czyli dla Jurka Owsiaka, z 20 października 2008 roku.

 

22 września 2008

Byliśmy obecni na ślubie i weselu Iwony i Bodka. Dziękujemy za zaproszenie, a oto nasze wspomnienia

TUTAJ

 

18 września 2008

Niedawno braliśmy udział w zdjęciach plenerowych do jednego z programów stacji TVN, który będzie można obejrzeć, mamy nadzieję, już w niedalekiej przyszłości.

Jak na razie prezentujemy Wam GALERIĘ oraz PODCAST ten pierwszy na górze strony.

 


GRH Recon 29 - RAKKASANS.pl jest oficjalnym członkiem Europejskiego Stowarzysenia Grup Rekonsrukcji Wojny w Wietnamie oraz jego przedstawicielem w Europie Środkowej.


 

  Ogłaszamy rozpoczęcie naboru do grupy! Wszystkie osoby zainteresowane wstąpieniem w nasze szeregi prosimy o zapoznanie się z zakładką REKRUTACJA