Język polski English  
 

lang =1 cat = 111 art_id= 185 galeria =

Dziś Piątek, 18 września 2020 r.
Imieniny Ireny i Józefa 
 
Strona Główna->MILITARNI.PL->Kalendarium (stare )

Zlot Pojazdów Wojskowych Kryptonim "Grupa Śląsk"


W „długi majowy weekend” zapraszamy wszystkich miłośników pojazdów wojskowych, kolekcjonerów , Grupy Rekonstrukcji Historycznych, i wszystkich innych zainteresowanych tematem militariów   do Zabrza. Od 29 kwietnia do 3 maja będzie odbywać się tam Zlot Pojazdów Militarnych – Kryptonim „Grupa Śląsk”


Z przyjemnością informujemy , że Portal Militarno – Historyczny  Militarni.Pl  Objął patronat medialny nad tą imprezą !

Działająca w Zabrzu  „Grupa Śląsk” dysponująca własnym – bogatym parkiem prawdziwie wojskowych maszyn , w tym roku organizuje swój zlot z naprawdę  dużym rozmachem. Do dyspozycji zlotowiczów  oddane będą:  teren czołgowiska  i  strzeżone parkingi, namioty rozstawione w hali fabrycznej, profesjonalnie przygotowany węzeł sanitarny  ( wszelako o polowym charakterze) blok zabezpieczenia logistycznego  – organizator zapewnia tez całodobową ochronę. Widać , że Organizatorzy wyciągnęli wnioski nie tylko z poprzedniej imprezy organizowanej w Zabrzu ale również z innych polskich spotkań miłośników militariów . Uprzedzamy wszelako , że dostosowanie się do regulaminu imprezy w tym w szczególności noszenie identyfikatorów wydawanych w ściśle określony sposób  będzie  sprawą bardzo istotną 


 
Z programem zlotu możecie zapoznać się TUTAJ


Wszystkie szczegóły dotyczące uczestnictwa w zlocie , regulamin i wszystko co jest potrzebne aby wziąć udział w Zabrzańskim spotkaniu zarówno w charakterze uczestnika jak i widza znajdziecie na stronie zlotu.

  

Zachęcamy również do odwiedzenia strony organizatora – „Grupy Śląsk

Tutaj znajdziecie informacje o  sponsorach i patronach Zlotu

Uwaga ! Według zapewnień organizatora – w odróżnieniu od ubiegłorocznej edycji Zlot ma mieć charakter czysto militarny. Do uczestnictwa w spotkaniu nie  będą dopuszczane cywilne pojazdy terenowe – oraz pojazdy wojskowe które w skutek przeróbek i modyfikacji utraciły militarny charakter a przede wszystkim wojskowy wygląd !. Co bardzo ważne dla właścicieli historycznych pojazdów wojskowych – teren czołgowiska  będzie  przygotowany  tak , aby nie niszczyć i nie katować pojazdów mających wartość kolekcjonerską  dla tych którzy chcą „poszaleć” swoimi „sprzętami” będzie przygotowana trasa nieco trudniejsza -  Zaznaczamy jednak , ze według informacji uzyskanych od „Grupy Śląsk”   żadna z tras nie będzie dostępna dla pojazdów  typowo offroadowych i takowe pojazdy nie będą na trasy wpuszczane.... i oby tak było !!!!


DRUKUJ

POWRÓT